Skip to content Skip to footer

Lojistik

Güven Lojistik, müşteri memnuniyetini odağına alarak birçok firma ile çalışmaktadır. Gücümüze güç katan Güven Lojistik, 3 Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Petkim gibi birbirinden değerli projelere lojistik desteği vermektedir.

Lojistik sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Güven Lojistik, alanında uzman kadrosu, kendine ait geniş araç filosuna sahiptir. Güven Holding, tecrübe ve birikimi ile kurulan ve yoluna emin adımlarla devam eden lojistik firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte ve ülkemiz ekonomisine büyük katkılarda bulunmaktadır.

Güven lojistik, müşteri sahalarında ilgili kapasite kullanım planlaması ve lojistik planlamasını üstlenir ve filo kullanımını optimize eder.

Müşterilerimiz için hem özel kullanımları için bir filo tahsis ediyoruz hem de yoğun siparişleri karşılamak için ek, kalifiye personel ve ekipman tahsis ediyoruz. Bu, müşterilerimizin ana işlerine konsantre olmalarını sağlarken, dinamik pazar büyümeleri için güvenli, çevik ve güvenilir destek sağlamaktadır.