BİTUM

Kimyasal olarak bir karışım olan Bitüm, temelde karbon hidrojen Bileşiklerinden oluşmaktadır. Bitüm, katı ya da çok ağdalı bir sıvı halinde bulunmakta ve ısıtılınca yumuşayan bir madde olarak işlenmektedir. Doğada bulunduğu haliyle binlerce yıl yapıştırıcı olarak kullanılmıştır. Ham petrolden elde edilen hidrokarbon bileşimli Bitüm; rahat işlenebilen ve kolay bulunabilen doğal bir malzemedir.

Uygulandıktan sonra su izolasyonu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Esnek yapısı sayesinde uygulandığı zemindeki çatlakları absorbe etme özelliği vardır. Bir hasar oluşması durumunda tamiri kolayca yapılabilen bir malzemedir.

Su geçirmez, yapışkan ve ucuz bir malzeme olan Bitüm’ün birçok kullanım alanı olmasına rağmen en çok yol yapımı, inşaat sektörü ve su izolasyonu için kullanılmaktadır.

Kurucularımızın petrol ürünleri ticareti, inşaat ve lojistik faaliyetlerindeki tecrübeleriyle beslenen firmamız; ülkemizin artan karayolları ağı, duble yollar ve karayollarının yenilenmesi sürecinde önemli bir rol oynamıştır. Pek çok havaalanının, otoyolun ve devlet yollarının Bitüm tedarikinde önemli bir rol üstlenerek; sektörde deneyimli personelleriyle ve yine şirkete ait makine parkıyla emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir

Güven Holding olarak müşterilerimize her zaman daha iyi, daha verimli ve daha etkili bir hizmet vermek için çalışıyor; dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlar yapıyoruz.

Üye Ol

Güven Holding ile ilgili güncel gelişmelerden Haberdar ol, takipte kal.

Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Mutlukent Mah. Gökırmak Sok. No:24/ Çankaya ANKARA
Email
info@guvenas.com.tr
Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Cendere Caddesi No:114 Skyland B Blok Kat:29 D:412 Sarıyer İstanbul
Email
info@guvenas.com.tr