İNŞAAT

Yeryüzünde Mutluluk, Gökyüzünde Yaşam...

Eliz Kule, yüksek katlı konut projesi kavramına yeni bir bakış açısı getirmekte ve Ankara Ovacık’ta yer alıyor. Eliz Kule, her adımda hayatı yeniden keşfedeceğiniz bir yaşam sunarken, ferah yaşam anlayışını benimseyen, ayrıcalıklı bir adım.

Burada her şey sizin konforunuz için düşünüldü. Sıcacık bir sohbet eşliğinde, sevdiklerinizle ışıldayan anları Eliz Kule’de keyfin merkezine aldık. Eğlenceyi ve konforu birleştiren meydan ve ticari alanlarla bir arada olmanın tadını doyasıya yaşayın. Şehrin hızlı temposunda, durup nefes almanızı sağlayacak anlar Eliz Kule ile yükseliyor. Yeşilin, mavinin en güzel tonları eşsiz manzaranız ile hayat buluyor. Eliz Kule’de, yürüyüş parkurları ve eşsiz peyzajı ile huzur her zaman sizinle...

Eliz Kule, iki ayrı parselde yerleştirilen iki kule arasında bir yaşam sokağı yaratılması hedeflenerek tasarlanmıştır. Yaşam sokağına Yozgat Bulvarı üzerinden direkt giriş sağlanarak kolay ulaşım imkanı oluşturulmuştur. Kulelerin etrafında yer alan dükkanlar ve dükkan üstüne de açık alan teraslar konumlandırılmıştır.

Kulelerde 4+1 daire tipinde, kata iki daire yerleştirilerek manzara ve alan kullanımında konforun yakalanması amaçlanmıştır. Aynı zamanda yüksek katlarda tek daire konforuyla 5+1 seçenekleri de bulunmaktadır. Kulelerin biri otuz iki, diğeri ise yirmi yedi kat olarak yükseltilmiş ve bu şekilde mimaride asimetrik bir tasarım yakalanmıştır.

www.elizkule.com

Güven Holding olarak müşterilerimize her zaman daha iyi, daha verimli ve daha etkili bir hizmet vermek için çalışıyor; dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlar yapıyoruz.

Üye Ol

Güven Holding ile ilgili güncel gelişmelerden Haberdar ol, takipte kal.

Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Mutlukent Mah. Gökırmak Sok. No:24/ Çankaya ANKARA
Email
info@guvenas.com.tr
Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Cendere Caddesi No:114 Skyland B Blok Kat:29 D:412 Sarıyer İstanbul
Email
info@guvenas.com.tr