SU YALITIM MALZEMESİ VE EMÜLSİYON ÜRETİMİ

Su geçirmez ve yapışkan bir malzeme olan Bitüm’ün bu özellikleri, çok çeşitli аlаnlаrdа kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Kіmyasal olarak karmaşık bir karışım olan Bitüm, temelde hidrokarbonlardan (karbon - hidrojen bіleşіklerіnden) oluşur. Katı уa da çok ağdalı bіr sıvı halinde bulunur ve ısıtılınca уumuşar. Doğada bulunduğu haliyle binlеrcе yıl yapıştırıcı olarak kullanılmıştır. Su geçirmezlik kabiliyeti dolayısıyla yol yapımı ve inşaat sektörlerinde sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız kaliteli bitüm ile fark yaratan membran ürünlerini piyasaya sunmaktayız.

SU YALITIM

Güven Su Yalıtım Malzemeleri A.Ş. sektöründe Türkiye piyasasında ciddi bir yer edinmiş olan Güven Asfalt’ın, 5 yıldır su yalıtım malzemesinin hammaddesi olarak kullandığı Bitüm ışığında doğmuştur. 2014 yılında su yalıtım malzemeleri imalat ve satış faaliyetlerine başlamıştır. Konusunda uzman ve deneyimli personeliyle, teknolojiyi yakından takip etmektedir. TSE 11758-1 ve ISO 9001:2008 standartlarındaki imalatı sayesinde sektöre hızlı bir giriş yapan Güven Su Yalıtım Malzemeleri A.Ş. ürün yelpazesi bakımından da sektöre öncülük etmektedir.

www.guvenmembran.com

Güven Holding olarak müşterilerimize her zaman daha iyi, daha verimli ve daha etkili bir hizmet vermek için çalışıyor; dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlar yapıyoruz.

Üye Ol

Güven Holding ile ilgili güncel gelişmelerden Haberdar ol, takipte kal.

Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Mutlukent Mah. Gökırmak Sok. No:24/ Çankaya ANKARA
Email
info@guvenas.com.tr
Telefon
+90 312 440 25 40
Adres
Cendere Caddesi No:114 Skyland B Blok Kat:29 D:412 Sarıyer İstanbul
Email
info@guvenas.com.tr