Skip to content Skip to footer
Insurer protecting a family, a house and a car with his hands; multiple exposure

Sigortacılık

Sigortacılık sektörüne farklılık getirme amacıyla kurduğumuz TR Güven Sigorta A.Ş sigortacılığın tüm branşlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Sektörde lider olan güçlü sigorta şirketlerinin temsilciliğini yapan acentemiz “Bizimle Güvendesiniz” ilkesini benimsemiş, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tüm sigorta ürünlerini analiz ederek doğru ürünü doğru fiyatla sunmayı ilke edinmiştir.

 Hizmet kalitemiz ve uzman personelimiz ile tek hedefimiz olan ‘Mutlu Müşteri’ politikasını benimseyerek gece gündüz ayrımı yapmadan müşterilerimize anında kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Güven Sigorta, reasürans, sigorta ve diğer sigortaya dayalı risk transferi türlerinin lider toptan sağlayıcısıdır. Standart ürünlerden tüm iş kollarında kişiye özel kapsama kadar, toplumdaki girişimin ve ilerlemenin bağlı olduğu risk almayı sağlamak için sermaye gücümüzü, uzmanlığımızı ve yenilik gücümüzü kullanıyoruz.

Yaşadığımız ve çalıştığımız çeşitli topluluklarla uzun süredir devam eden bir bağlılığımız var. Ortaklıklar, sürdürülebilirlik girişimler, sosyal sorumluluk projeleri ve daha fazlası…

Toplumsal konuları ele almak ve olumlu bir etki yaratmak için stratejik hareket ediyoruz.