Skip to content Skip to footer
Güven

Bitüm

Kurucularımızın, petrol ürünleri ticareti, inşaat ve lojistik faaliyetlerindeki tecrübeleriyle beslenen firmamız; ülkemizin artan karayolları ağı, bölünmüş yollar ve karayollarının yenilenmesi sürecinde önemli bir rol oynamıştır. Pek çok havaalanının, otoyolun ve devletyollarının bitüm tedarikinde önemli bir rol üstlenerek; sektörde deneyimli personelleriyle ve yine şirkete ait makine parkıyla emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Güven

Lojistik

Lojistik sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Güven Lojistik, alanında uzman kadrosu ve kendine ait geniş, güçlü araç parkına sahiptir. Güven Holding’in tecrübe ve birikimi ile kurulan ve yoluna emin adımlarla devam eden lojistik firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte ve ülkemiz ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Güven

Sinyalizasyon

Güven Sinyalizasyon, ulusal ve uluslararası standartlarda karayolu ve demiryolu taşımacılığında elektrifikasyon ve iletişim alt sistemlerini anahtar teslim çözümler üretmekte, karayolu trafik izleme ve yönetim sistemleri, tünel denetim sistemleri, projelendirme yapım ve işletme faaliyetlerinde bulunmakta ve haberleşme, navigasyon, pist aydınlatma uçak otopark, havalimanı bilgi sistemlerini uluslararası standartlarda inşa etmektedir.

Güven

Membran

Güven Holding’in bir parçası olan Güven Membran, çeşitli endüstrilerde lider membran üreticisidir. İşimizi ileriye taşımak ve mümkün olanın sınırlarını zorlamak için sürekli olarak gelişen teknolojiye yatırım yapmaya inanıyoruz. Değer ve erdemli karşılıklı fayda döngüleri yaratan özelleştirilmiş ve sürdürülebilir çözümler geliştirmek için müşterilerimizle işbirliğine dayalı inovasyona bağlıyız.

Güven

Havacılık

Güven Havacılık kapsamında özel jetlerimizle kişiselleştirilmiş uçuş deneyimi sunuyoruz. Bölgemizin önde gelen iş insanlarının tüm özel hava seyahatleri için ilk tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Güven Havacılık’ın özel yolcu taşımacılığı hizmeti ile değerlerimizi faydaya dönüştürüyoruz. Tüm özel havacılık hizmetlerinde bölgemizin en önemli iş insanlarının ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Güven

Akaryakıt

Güven ALG Petrol Ürünleri Anonim Şirketi; ülkemizde filo sahibi işletmelerin akaryakıt ihtiyacını “süratli, rahat ve güvenilir” şekilde Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlamaları amacıyla Güven ALG ile “bir araçtan bin araca” fark etmeksizin, tüm ticari filoların farklı ihtiyaçlarına yönelik “hızlı, kolay ve yenilikçi” çözüm alternatifleri sağlıyoruz. 

GÜVEN ALG sizin ve “işletmenizin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış” ürün ve hizmetler sunar ve filonuzu rahat bir şekilde yönetmenizi sağlar. 

Güven

Uluslararası Ticaret

Güven Holding’in amiral gemisi olan Güven Asfalt’ın çeyrek asırlık tecrübesi ve birikimiyle kurulan UK TRG International ile sadece bitüm ticaretinde değil, global emtia ticaretinde de söz sahibi olmak üzere yola çıkmıştır.

Tüm ülkelere Güven Holding’in “ticarette önce güven” anlayışıyla hizmet vermektedir. UK TRG International ile Tutku, cesaret ve sorumluluk bilinci ile çalışmaya devam ederken bize duyulan güveni geleceğe taşımaktayız.

Güven

Sigortacılık

Güven Sigorta, reasürans, sigorta ve diğer sigortaya dayalı risk transferi türlerinin lider toptan sağlayıcısıdır. Standart ürünlerden tüm iş kollarında kişiye özel kapsama kadar, toplumdaki girişimin ve ilerlemenin bağlı olduğu risk almayı sağlamak için sermaye gücümüzü, uzmanlığımızı ve yenilik gücümüzü kullanıyoruz.

Yaşadığımız ve çalıştığımız çeşitli topluluklarla uzun süredir devam eden bir bağlılığımız var. Ortaklıklar, sürdürülebilirlik girişimler, sosyal sorumluluk projeleri ve daha fazlası, toplumsal konuları ele almak ve olumlu bir etki yaratmak için stratejik hareket ediyoruz.

Güven

Sağlık

TRG Grup Şirketleri çatısı altında kendi hastanelerimiz, anlaşmalı hastanelerimiz, kendi laboratuvarlarımız, anlaşmalı laboratuvarlarımız ve bunun dışında yurt dışı ofislerimiz ile dünyada ve Türkiye’de kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti sunmaktayız.

TRG Sağlık olarak, bugün ve gelecekte her birey için güvenilir, hızlı ve kişiye özel sağlık hizmeti sunmak önceliğimiz. Dünyaya karşı sorumluluk sahibiyiz ve insanlık için iyi olacak her adımı atmak için cesaretliyiz.

Güven

Eğitim

Teknofen Koleji teknolojiyle desteklenen, öğrenci ilgi alanları ve eğitim standartlarında uygun eksiksiz ve titiz bir müfredat sunarak geniş bir öğrenci yelpazesini kendine çekiyor. Öğrencilerimiz prestijli bir lise diploması kazanırken üniversiteye gitmelerine ve bir kariyer yolu izlemelerine olanak tanımaktayız.

Güven

Turizm

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness, Kızılcahamam’da Türk misafirperverliğini, Kızılcahamam doğasının eşsiz güzelliğini ve konforlu tatilin deneyimini keşfedeceksiniz. Sağlığınız hakkında ipuçlarını öğrenecek ve her şeyden uzaklaşmak için bir bahaneniz olacak. Türkiye’nin en büyük termal turizm tesisi ve kongre merkezlerinden biri olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness ile Avrupa’nın birinci, dünyanın da en kaliteli yedinci termal su kaynağını, doğanın iyileştirici gücüyle buluşmak isteyenlerin hizmetine sunuyoruz.